( 21-13, 20–6, 23-13, 21-10 )

Pont szerzok:

VASAS AKADÉMIA: Budacsik D. 23, Kokavaecz K., Toth D. 12, Boros B. 5, Farkas F. 3, Dombai R. 6, Heljic S. 11, Toth O. 9, Esztari T. 2, Toth F. 14

BAJA NKK: Nagy L., Novotnik T. 2, Hilcz A. 10. Kucsora R. 11, Puski zs., Szollosy B. 2, Ferencz A. 17, Lantos P., Szarka Zs., Elek R., Feke V.,

A meccs kezdése nem sikerült, de egy gyors időkérés után a negyed végén már látszott, hogy sokkal jobban játszunk. Második negyedben a védekezést erősítettük és ez egy döntő pillanat volt ahol 10:0 csináltunk. Második félidőben is erősen védekeztünk, de itt már a támadásra is figyelmet fordítottunk, ezért sok szép támadás jött össze.  Sok szép passzolást és játékot lehetett látni amit a szurkolók is nagy örömmel vettek.  Utolsó negyedben is magas szintű kosárlabdát játszottunk. A lányoknak egy dicséret jár, mivel egész meccsen 100%-al játszottak.

Budácsik Dorka, Sara Heljic, Tóth Dorinát lehet kiemelni ezen a mérkőzésen, de a többiek is szépen játszottak.