Széchenyi KA Győr  –  Vasas Akadémia /A  71 – 95

(15-22, 21-31, 18-21, 17-21)

Széchenyi KA Győr: László D. 3, Reider J.1, Kéita A. 25, Geleta F.4, Milkovics R. 14, Bende R. 1, Bogdán R. 4, Suga L. 12, Nagy A., Flachner L. 5, Bognár K. 2

Vasas Akadémia /A: Mudra Viola 15, Dúl Terka 11, Altmann Anna 2, Szerencsés Tamara 6, Vígh Bernadett 13, Keszy-Harmath Sára 11, Mányoky Réka 9, Kuncz Petra (Pepe) 12, Kun Rita 8, Tóth Fruzsina 9, Siklós Dorottya, Sitku Zsuzsanna 7

Ahogy az óév utolsó, úgy az új év első mérkőzését is a győri lányokkal játszottuk. Nehézkesen indult a mérkőzés. A második negyedtől, viszont már voltak olyan momentumok, amit vártam a csapattól. Védekezésben, sajnos nem voltunk a helyzet magaslatán, ezt tükrözi a kapott 71 pont. Az 1:1 védésekben, a segítésekben és a kizárásokban nem jeleskedtünk. Támadásban, viszont már voltak olyan megmozdulásaink, amit az edzéseken gyakoroltunk.

Dúl Terka mindkét félidőben a vállán vitte a csapatot (20 IBM, 11 pont, 11 lepattanó, 6 gólpassz, 3 szerzett labda). A  mérkőzés bizonyos szakaszaiban jó teljesítményt nyújtottak, Vigh Bernadett (18 IBM, 13 pont, 7 lepattanó, 5 gólpassz), Mudra Viola ( 15 IBM, 15 pont), Kuncz Petra (13 IBM, 12 pont, 6 lepattanó), Keszy-Harmath Sára (7 IBM, 11 pont), Kun Rita (12 IBM, 8 pont, 4 lepattanó) és Mányoky Réka (11 IBM, 9 pont). A második félidei védekezéséért dicséret illeti Szerencsés Tamarát, amit az ellenfél góldobó játékosán, és a védőlepattanók megszerzésében mutatott.