A tegnapi vereséggel nem ért véget a Vasas Akadémia számára a Tippmix NBI/A Play Off negyeddöntőjének párharca. Adminisztrációs hiba miatt a Sopron Basket játékosa, Megan Walker a csütörtöki negyeddöntőn jogosulatlanul lépett pályára, így az MKOSZ Versenybizottsága a szabályok alapján 20-0-s eredménnyel a Vasas Akadémia javára írta azt a mérkőzést. Ennek megfelelően  1-1-re módosult a párharc állása, így Milos Pavlovicéknak ma Sopronba kell utaznia.

Három mérkőzésessé vált a Vasas Akadémia – Sopron Basket negyeddöntő egy adminisztrációs hiba miatt, ellenfelünk egyik játékosa ugyanis jogtalanul lépett pályára a csütörtöki első találkozón. A szabályok értelmében 20-0-val a Vasasnak ítélték a győzelmet, így a „mindent” eldöntő párharcra vasárnap kerül sor. Még nehezebb dolgunk lesz a mai napon, hiszen a tegnapi mérkőzésen a sérültek távollétében kulcsjátékossá váló Madár Eszti játékára sem számíthatunk. Játékosaink védelme és a további sérülések elkerülése érdekében igyekeztünk megtalálni a módját annak, hogy ne legyen szükségszerű a harmadik mérkőzés lejátszása, a versenyszabályzat alapján azonban jelenleg 1-1 a párharc állása, utaznunk kell Sopronba.

A Sopron Basket – Vasas Akadémia találkozó vasárnap 18:00-kor kezdődik a Novomatic Arénában.

A mérkőzés továbbra is élőben nézhető a mindiGO oldalán vagy applikációján.