1. január 13. 11:00 Grosics Általános Iskola

Vasas Akadémia – BEAC 80-63 (21-10,14-20,22-10,23-23)

Vasas Akadémia: Rubint Á. 4, Antal F. 8, Van Rijs L. 5, Van Rijs D. 17, Tóth B., Kozma Z. 6, Szeberin Z. 11, Kürti D. 4, Herhoff D. 2, Édes E. 18, Örsi K. 1, Hajnal D. 4

Értékelés: Nem tudtuk igazán, hogy mit várjunk ellenfelünktől, ezért az első öt perc kapkodással és sok hibával telt, de a következő három perc alatt kialakított 12-0 jó irányt mutatott. Az első félidőben kapott pontok nagy részét labdás, vagy üres elzárásból kaptuk, melyek védését még javítanunk kell. Gratulálok a lányoknak, mert a BEAC csapdás letámadását legtöbb esetben ziccerig tudtuk bontani, és a második félidőben kiválóan védtük ellenfelünk alapvonali bedobásait. Az utolsó negyed már kapkodás volt, de tudtuk tartani a kiharcolt előnyt.

1. január 13. 17:00 Grosics Általános Iskola

MTK Budapest – Vasas Akadémia 25-90 (9-26,2-23,10-12,4-29)

Vasas Akadémia: Antal F. 4, Van Rijs L. 10, Van Rijs D. 4, Tóth B. 3, Kozma Z. 8, Kürti D. 6, Herhoff D. 8, Édes E. 10, Benkó E. 8, Örsi K. 2, Hajnal D. 16, Bartos B. 8

Értékelés: A harmadik negyedben új támadásbeli elemet próbáltunk ki, melyet még sokat kell tanulnunk. Gratulálok a lányoknak a magabiztos győzelemhez.

2018. január 14. 9:30 Grosics Általános Iskola

Vasas Akadémia – Debreceni KA 85-43 (20-12,26-10,27-12,12-9)

Vasas Akadémia: Rubint Á., Antal F. 4, Van Rijs L. 8, Van Rijs D. 8, Tóth B. 8, Kozma Z. 10, Szeberin Z. 3, Kürti D., Herhoff D. 10, Édes E. 16, Benkó E. 8, Bartos B. 9

Értékelés: Ez mérkőzés alkalmas volt arra, hogy az első két negyed összeállítását próbálgassam, mert a győzelem egy percig sem forgott veszélyben. Sok mindenben sikerült előre lépnünk a hétvégén, melyeket következőre már erősebb ellenfelek ellen is bemutathatunk. Gratulálok a lányoknak a hétvégi teljesítményhez!