BEAC: Vajda A. 11; Pusztai P 10; Barnai J 16; Süle K. 20/9; Szabó II. D. 14/12
Suppán A 2; György T. 1; Kovács V 2; Király L –
Vasas Akadémia: Kalu 23/3; Böröndy V. 15/3; Tóth O. 8; Mérész B. 10; Karakasevic 11
Varga A. 2; Ambrus Sz. -; Kaposi-Demeter H. –

Több hiányzóval kellett a Vasasnak számolni a mérkőzésen, hiszen sem Heljic, sem Dombai Réka nem áll Földi Attila rendelkezésére.

Jobban kezdte a találkozót a BEAC, hiszen gyorsan 6-0-ra elhúztak, majd 11-2-es állásnál kért csapatunk időt. Megrázta magát a Vasas, a negyed második felében közelebb tudott férkőzni olyannyira, hogy 10 perc után már csak három pont volt a különbség.

A második negyedben hiába próbált mégjobban kapaszkodni a Vasas, kulcspillanatokban mindig higgadtabb tudott maradni a hazai gárda, félidőre sikerült megduplázniuk az első negyed végi differenciát, így 39-33-as hazai vezetéssel mehettek pihenőre a csapatok.

A harmadik játékrészben is folyamatosan próbálta nyomás alá helyezni ellenfelét a pasaréti gárda, többször is támadhattak az egyenlítésért, de a negyed végét elszúrták Mérész Beatrixék, így kilenc pontos hátránnyal vághatott neki az utolsó negyednek a Vasas.

A záró 10 perc elején állandósítani tudta a tíz pont körüli különbséget a BEAC, így Földi Attilának kellett magához rendelni övéit. Sikerült új lendületett vennie a Vasasnak, de 2 pontnál közelebb nem sikerült férkőzniük ellenfelükhöz, a találkozót a higgadtabban játszó BEAC nyerte meg 76-69 arányban.