Szint végig vezetve 24 pontos győzelmet aratott csapatunk riválisa ellen

Játékvezetők: Frányó Péter; Jurák Krisztián; Nagy Viktor

BEAC: Süle 9; György 9; Szabó II. D. 7/3; Suppán A. 5; Barnai J. 13
Csere: Galántai A. -; Pusztai 10/3; Angyal N. 1; Király L. 4; Pusztai S. 6;

Vasas Akadémia: Kalu 16; Böröndy V. 19/9; Kaposi-Demeter H. 2; Tóth O. 11; Karakasevic 18
Csere: Dombai 11/3; Heljic 9; Farkas F. -; Ambrus 2; Tóth D. –

Ugyan Suppán Anna kosarával a BEAC a hazaiak szerezték meg a találkozó első kosarát, de Tóth Orsolya, Karakasevic és Böröndy Vivien kosaraival 6-2-re már a Vasas vezetett. Eleinte tartotta magát a BEAC, de a Karakasevic – Böröndy párosra már az első negyedben sem volt ellenszerük, 8-15-nél következett az első hazai időkérés. Ez sem törte meg a vendégek lendületét, többek közt Dombai Réka és Heljic magabiztos játékának köszönhetően 10 perc után 25-12-re vezettek a Pasarétiek.
A második 10 percben sem változott a játékképe, ugyan Barnai Judit kosaraival 10 pontra feljött a BEAC (17-27), de Kalu Ezinne zsinórban szerzett 6 pontjával újra 16 volt a differencia a csapatok között. Kalu sikeres büntetőivel 41-21-nél érte el először a különbség a 20 pontot, s hiába próbáltak a hazaiak közelebb férkőzni, palánk alatt Karakasevic dominanciájával nem tudtak mit kezdeni, többek között ennek is köszönhetően félidőben 23 ponttal, 52-29-re vezetett a Vasas.
Fordulás után ugyan küzdött a BEAC, és próbált visszajönni a mérkőzésbe, de Tóth Orsolyáék nem hagyták, hogy közelebb férkőzzenek a hazaiak, annak ellenére, hogy 2 ponttal megnyerték a vendéglátók ezt a negyedet, nyugodtan várhatták Földi Attila lányai a záró 10 percet.
Az utolsó játékrészben már minden benevezett játékos szerephez jutott (köztük Tóth Dorina is, aki először szerepelt NB1-es mérkőzésen), a hazaiak ugyan szépen küzdöttek, de ezen a napon a vendégek több jó egyéni teljesítmény mellett a játék minden szegmensében felülkerekedtek fővárosi riválisukkal szemben, így megérdemelt 88-64-es győzelemmel jöhettek le a parkettről.