2017.09.30. szombat 9:00

Török Flóris – Törekvés SE „A” – Vasas Akadémia 34-66 (12-24,8-8,5-18,9-16)

Vasas Akadémi: Aho T., Van Rijs L. 2, Van Rijs D. 8, Tóth B. 2, Kozma Z. 6, Kürti D. 14, Örsi K. 6, Édes E. 6, Sztraka B., Benkó E. 6, Hajnal D., Szeberin Z. 13

Értékelés: Az első negyed 22-1 es rohanása után kicsit bealudt a csapat és mindössze 12 ponttal nyertük az első negyedet. A második negyedet a sok hiba jellemezte mindkét oldalról. A negyed pozitívuma, hogy sikerült megőriznünk előnyünket. A második félidőben sikerült kihasználnunk az ellenfél hibáit és tovább növelni a különbséget. Dalmát és Dórát emelném ki, mert ők mind védekezésben, mind pedig támadásban kiemelkedtek. Gratulálok a csapatnak, mert olyan együttest győztünk le, akik tavaly 5 hellyel előttünk végeztek az országos versenyen.

2017.09.30. szombat 13:00

13:00 Vasas Akadémia – Csata DSE 33-54 (11-10,8-18,4-16,10-10)

Vasas Akadémia: Aho T., Van Rijs L 8. , Van Rijs D. 10, Tóth B., Kozma Z. 2, Kürti D. 3, Édes E. 5, Sztraka B. 2, Szabó A., Benkó E. 2, Szeberin Z., Szilágyi Á. 1

Értékelés: Nem mi voltunk a favoritok a tavalyi bajnok ellen, de az első negyedet mégis sikerült megnyernünk. A második negyedtől kijött a különbség, aminek kijavításán dolgoznunk kell. Védekezésünket élesebbé kell tennünk, a támadásunkat pedig fel kell pörgetnünk a jövőben, hogy bármely csapattal partiban legyünk.