Atomerőmű Szekszárd KSC – Vasas Akadémia 69:55 ( 16:20, 23:7, 10:20, 20:9 )

Kiss M 4, Mészáros Sz, Schiesl J 6, Gangl K 12, Smailbegovic N 6, Boros B 7, Sagàt D 10, Kara H. 2, Estàri T , Tóth Franka 9, Màtyus Z,

Egy jó kezdés után ahol jó volt látni, hogy a letámadásunk működik, és labda szerzések után előnybe kerültünk 16:8. Sajnálom, hogy végig nem tudtuk tartani a koncentrációt. Sok eladott labda után a hazaiak könnyen vissza jöttek, és félidőben már 39:27 volt. Harmadik negyedben védekezésben és támadásban egy jó szintet tartottunk amivel vissza álltunk a meccsbe. Utolsó negyedbe hazaiak megint elhúztak. Ennek oka a gyenge védekezésünk és rossz dobás százalékunk volt, ziccer és büntető dobás területén is. 21/4 büntető dobás százalékkal nagyon nehéz ilyen mecset nyerni. Egy kicsit csalódottak vagyunk, de tovább kell menni és jóérzéssel, pozitív hozzáállással építeni a csapott.