12:15 Vasas Bolhák – Ziccer Pandák: 50-13

Pontszerzők: Szíj-K. Zoé 9, Kamocsai Laura 6, Szabó Jázmin 11, Schannen Zoé 3, Turóczy Dalma 4, Csercsa Eszter 10, Küsmödi Eszter 4

Félidei büntetőt bedobta: Szabó Kíra, Turóczy Dalma, Szabó Emília

13:30 VUA Törpék – Vasas Bolhák: 19-42

(4-10, 2-6, (3-6), 4-13, 6-7)

Pontszerők: Kamocsai Laura 2, Szabó Jázmin 4, Schannen Zoé 9, Csercsa Eszter 6, Szabó Emília 3, Küsmödi Eszter 2, Galavits Lili 10

Félidei büntetőt bedobta: Kamocsai Laura, Schannen Zoé, Szabó Kíra, Szabó Emília, Szíj-K. Zoé, Galavits Lili

Az első mérkőzést nagyon bátran kezdtük. Jól védkeztünk, sok labdát szereztünk, amiből könnyű kosarakat tudtunk dobni. A második negyedben kevésbbé koncentráltunk, pontatlanok voltak a befejezések, amit szerencsére a második félidőben sikerült kijavítani így magabiztosan tudtunk nyerni.

A második mérkőzés kicsit nehezebben indult, de hamar belelendültek a lányok. Ezen a mérkőzésen is a második negyedben pontatlanok voltunk kicsit, de a félidei büntetődobásoknak köszönhetően 9-22es vezetést harcoltunk ki. Innentől még növelni is tudtuk ezt a különbséget, sikerült bátran, nagy önbizalommal játszani a második félidőben.

Összességében két nagyon hasznos meccset játszottunk, ahol a lányok tudtak szerezni egy kis önbizalmat és bátorságot, felkészülve ezzel a következő fordulóra!