Csata-Vasas 85-76

(17-16, 18-20, 28-19, 22-21)

Csata: Angyal B. 10/6, Horváth F. 4, Boros D. 11/3, Lelik R. 26/12, Mámyoki R. 8, Pálinkás E. 11, Solymosi N. 12, Bernáth R. 3/3

Vasas: Budacsik D. 2, Tóth D. -, Boros B.-, Dombai 11, Heljic 2, Tóth O. 2, Tóth O. 12, Mérész B. 27/6, Tóth F. 9, Varga A. 13/3

Az első félidő nagyrészében a 2:3 és 3:2-es zóna védekezést alkalmaztuk és ezzel sikeresen megzavartuk a Csata támadó játékát. Támadásban sajnos sokat hibáztunk. Sok nem kényszerített passzunk volt, rossz megoldásaink amikor játékos előnyben voltunk, valamint magasságfölényünket nem tudtuk kihasználni, a dobószázalékunk nem volt megfelelő.

Hiszem hogy jobb támadójátékkal már az első félidőbe sikerülhetett volna eldönteni a mérkőzést. A harmadik negyedben az alacsony szerkezetű Csatának sikerült fölényt szereznie amit a végéig meg is tartott.

Az ami jellemezte ezt a mérkőzést hogy nem voltunk koncentráltak és eléggé motiváltak, ami megengedhetetlen az ő korosztályukban. Tagadhatatlan a mi játékosaink minősége, de ettől függetlenül, az edzéseken és meccseken mindig 100%-ot kell nyújtani. Csak ilyen hozzáállással lehet elvárni a további szép fejlődést, ami végsősoron a Vasas Akadémia célja is.