Török Flóris- Törekvés SE- Vasas Akadémia 54-92

(6-15, 12-27, 28-17, 8-33)

Pontszerzők

VASAS: Igaz Eszter 11, Hruby Laura 8, Benyovszki Petra 11, Ilcsik Boglárka 2, Balás Natasa 5, Soós Kriszta 20, Csutak Anna 17, László Réka 8, Édes Luca 4, Borzák Berta 2, Szabó Flóra 2, Szabó Kincső 2

A korai időpontnak köszönhetően nehezen indult a mérkőzés, védekezésben sok hibát ejtettünk és a ziccerek is átrepültek a gyűrű felett. A második negyedben viszont felébredt a csapat, egyre szebb megmozdulásaink voltak támadásban, a betörések befejezései és a passzok is pontosabbak lettek. A második félidőre a védekezésünk is sokat javult (főleg az 1:1 védés), melynek köszönhetően az utolsó negyedre ellenfelünk elfáradt, így sok könnyű kosarat tudtunk szerezni.

1. január 7. – vasárnap 10:00

Vasas Akadémia- Tiszai Virágok 73-24

(18-9, 18-0, 20-9, 17-6)

Pontszerzők

VASAS: Szabó Flóra 8, Benyovszki Petra 10, Borzák Berta 6, Igaz Eszter 8, Soós Kriszta 16, László Réka 6, Balás Natasa 5, Hruby Laura 6, Csutak Anna 8

Az első perctől kezdve nagyon keményen védekeztek a lányok, egészpályás letámadásunkkal rengeteg labdát szereztünk, így gyakorolhattuk az indításokat és emberfölényes helyzeteket. Jól ki tudtuk használni magasságbeli előnyünket is és befutásokból gyönyörű kosarakat szereztünk.