SZSE Sólymok- Vasas Bolhák 44-27

(9-4, 8-5, (5-3) 10-3, 12-12)

Pontszerzők

VASAS: Bori Liza 7, Halász Luca 6, Ilcsik Bogi 5, Édes Luca 3, Kaszás Lili 3, Borzák Berta 2, Kovács Abigél 1

Ahogy az a dobott pontokon is látszik, három negyeden keresztül nagyon bátortalanul játszottunk, sokan még a gyűrűre nézni is alig mertek. A második félidőben a kenguru korú játékosok bátorodtak fel és törtek kosárra, ami adott némi lendületet a játéknak, de ez sajnos nem volt elég a győzelemhez.

1. január 13.- szombat 18:40

Vasas Bolhák- KKS-Tigers 41-33

(8-6, 3-5, (6-6) 11-10, 13-6)

Pontszerzők

VASAS: Dúl Fanni 13, Édes Luca 9, Ilcsik Bogi 7, Halász Luca 3, Kaszás Lili 2, Kovács Abigél 2, Bori Liza 2, Borzák Berta 1, Milassin Blanka 1, Szabó Kincső 1

A második mérkőzésre felszívták magukat lányaink. Mindenki bátran tört kosárra és az egészpályás letámadásunk is egész jól sikerült. Bár többször előfordult, hogy valaki nem találta meg az emberét, de szépen be tudtak egymásnak segíteni a lányok. A mérkőzés végig nagyon izgalmas volt 1-1 ponttal sikerült csak meglépnünk ellenfelünk elől, de a végén Dúl Fanninak nem remegett meg a keze és (csak a negyedik negyedben dobott) 11 pontjával magabiztosan nyertük meg a meccset.