Vasas Akadémia /A  – Kecskemeti KC 72 :55 (22-8, 22-15, 18-26, 10-6)

Kecskemeti KC : Siklodi B., Schlegl O. 9, Revesz B. 18, Kurtz K. 4, Fekete A. 1, Kiraly A. 7, Burjan L. 16, Deak T. , Biszak O., Revesz L.,

Vasas Akadémia /A: Budacsik D., Kiss M. 4, Gangl K., Boros B. 3, Schiroky Sz. 2, Sagat D. 2, Dombai R. 25, Kara H. 6, Sara H. 28, Esztari T. 2

Meccs elején nagyon szépen indultunk, csapot minden feladatot megcsinált. Félidőig már összes játékosunk pályára lépett. Gyors játékkal és jó támadó lepattanóval csináltunk egy jó eredményt, ami félidőn 44:13 volt. Második félidőben sajnos már nem  tudtuk produkálni azt a játékot amit vartam. Lehet hogy túl magas vezetés miatt már nem volt motiváció ami nem tetszett. Védekezés nem volt erős és támadásban nem olyan játék volt amit edzésen is gyakorolunk. Sok eladott labda és kihagyott ziccer, nagyon gyenge kizárás és kevés gyors indulás volt második félidőben amit Kecskemét nyert ( 32: 28 ) Remélem, hogy ebből tanulni fogunk, és sokkal jobban fogjuk ezeket a feladatokat csinálni. Meccs két legjobb játékosa Réka Dombai és Sara Heljic voltak, de pillanatokra kell dicsérni Kara Helgát és Esztári Tündét hozzáállásuk miatt.