2017.08.19-20. U14 Felkészülési Torna Zalakaros

2017.08.19. szombat 11:00  Vasas Akadémia – Győr 65-17 (19-2,20-0,14-2,12-13)

Vasas Akadémia: Aho T. 7, Édes E. 4, Hajnal D. 10, Herhoff D. 6, Kispál R. 4, Kozma Z. 7, Szeberin Z. 2, Sztraka B. 6, Van Rijs D. 1, Van Rijs L. 6, Tóth B., Szilágyi Á. 8

Értékelés: Ellenfelünk nem a legerősebb összeállításában jött el a tornára, így a mérkőzést nagy különbséggel nyertük. A dobott pontok mennyiségével nem voltam elégedett. Sok közeli dobást hibáztunk.

2017.08.19. szombat 14:00 Szekszárd KSC – Vasas Akadémia 45-72 (7-16,12-25,6-12,20-19)

Vasas Akadémia: Édes E. 10, Hajnal D., Herhoff D. 6, Kozma Z. 6, Soós R. 2, Szabó A. 11, Szeberin Z. 4, Sztraka B. 4, Van Rijs D. 11/3, Van Rijs L. 8, Tóth B. 4, Szilágyi Á. 4

Értékelés: Ahogy nekünk, úgy a szekszárdi gárdának is több hiányzóval kellett felállnia. Jó lendülettel sikerült kezdenünk a mérkőzést. Az első negyed végére közel tízpontos előnyt sikerült kialakítanunk, amit a második negyedben megdupláztunk. A ziccereket jobban dobtuk mint az előző mérkőzésen, de még mindig kapkodva, néhol eszetlenül játszottunk támadásban.

2017.08.20. vasárnap 11:30  Kanizsa DKK – Vasas Akadémia 80-48 (16-7,23-10,17-19,24-12)

Vasas Akadémia: Aho T. 4, Édes E. 5, Herhoff D. 8, Kispál R., Kozma Z. 2, Soós R. 2, Szabó A. 2, Sztraka B. 9, Van Rijs D. 11, Van Rijs L. 2, Tóth B. 2, Szilágyi Á. 1

Értékelés: Az első perctől hátrányban játszottunk. Megint jöttek a kihagyott közeli dobások, ami ezúttal rengeteg eladott labdával párosult. A félidőig kapott 41 pontot indításból, büntetőből és támadó lepattanókból dobta ellenfelünk. A második félidőre néha már összeállt a letámadásunk és sok labdát szereztünk, de ez kevés volt ahhoz, hogy érdemben közelebb kerüljünk. Tanulságos mérkőzés volt, ami rávilágított arra, hogy miben kell javulnunk a jövőben.