A budapesti kadett bajnokság következő fordulójában serdülő lányaink a Csata DSE csapatát fogadták. A kezdeti szoros játékot követően ellenfelünk elhúzott, a lemaradást pedig nem sikerült behoznunk, így 42-67-es végeredménnyel alul maradtunk.

Az első negyed hatodik percéig elhittük, és tettünk is érte, hogy jó meccset tudjunk játszani ( 9-8), aztán újra előjött a kishitűség és az önbizalom nélküli játék. Sajnos a mai napon csak Szilágyi Ági és Rátkai Eszti volt veszélyes az ellenfél kosarára, a többiek jóval tudásuk alatt játszottak. Ráadásul a Csatás lányok extra távoli dobóformát hoztak, így a félidőre sikerült 20 pontos hátrányba kerülnünk.
A félidei rövid pihenő elég volt arra, hogy a lányok összekapják magukat és újra elkezdjenek védekezni és kosárlabdázni. Ha a félidőt nem is sikerült megnyernünk, de egy olyan egál körüli 20 percet produkáltunk ( 23-28) amiből lehet és kell is tovább dolgoznunk.

Vasas Akadémia/A – Csata DSE 42-67 ( 12-21, 7-18, 9-13, 14-15)
Vasas Akadémia/A: Szilágyi Ágnes 14/3, Rátkai Eszter 12/6, Örsi Kata 6, Rubint Ágnes 3, Istenes Zsuzska 3, Kálmán Liza 2, Láng-Miticzky Blanka 2, Ulrich Zoé, László Réka, Aho Tyra, Kohán Patrícia, Mészáros Tánja.
Csata DSE: Bajzát L. 12/3, Farkas L. 11/3, Toman Dóra 11/3, Toman Réka 8/3, Tomis B. 6, Pánczél A. 6, Székely R. 4, Gábor L. 4, Barta L. 3, Farkas J. 2.