1. Gyerek forduló 2018. Február 3. Szombat 13:30 Tüske csarnok

1. Mérkőzés

Vasas Amazonok – Csata Csillagok 39-49

( 8-11, 6-14 ( 7-4), 12-12, 6-8)

Vasas: Láng-Miticzky Blanka 10, Kohán Patrícia 10, Rátkai Eszter 6, Masier Sophia 3, Maróty Dalma 2, László Réka 2, Benyovszki Petra 2, Kálmán Liza 2, Csutak Anna 1, Igaz Eszter 1, Balás Natasa, Hruby Laura.

Sérülések és betegségek miatt az elmúlt 2 hétben nem igazán tudtunk edzeni és ez meglátszott a Csata elleni mérkőzésen. Erőtlenül, tompán védekeztünk, támadásban pedig borzasztóan lassúak voltunk. A lepattanó labdák megszerzésével is sok gondunk volt, de nincs idő búslakodni, 3 hét múlva újra forduló, remélem addigra mindenki meggyógyul és felépül és akkor megint egy jó meccset tudunk majd játszani.

1. Mérkőzés 15:00

Vasas Amazonok – MAFC Gabányi 56-32

( 1-11, 20-10 ( 6-2), 14-4, 15-5)

Vasas: Rátkai Eszter 18, Benyovszki Petra 6, László Réka 6, Láng-Miticzky Blanka 5, Maróty Dalma 5, Igaz Eszter 4, Masier Sophia 4, Balás Natasa 4, Hruby Laura 2, Kohán Patrícia 1, Csutak Anna 1, Kálmán Liza.

Szünet nélkül játszottuk a 2. meccsünket, melyet rémesen kezdtünk. Sajnos az időkérés sem segített a csapaton, továbbra is puhán védekeztünk, támadásban pedig össze-vissza dobálták  a labdát a lányok, így a negyed végén 1-11 állt a táblán:((.

A második ötösünk koncentráltabban lépett pályára, több labdát szereztek a szigorúbb védekezésből és könnyű indításgólokkal egálra hozták a félidőt.

Nagyon örültem, hogy a második félidőre mindenki felébredt és dolgozni akart és ez a védekezésen abszolút megmutatkozott.

Tudunk mi ennél sokkal jobban játszani, ha mindenki egészséges lesz a következő fordulóra!