Vasas Akademia:

Budacsik D., Schieszl J., Gangl K., Boros B. , Schiroky Sz. 3, Sagat D., Dombai R. 16, Kara H., Heljic S. 11, Toth O. 17, Toth F. 0, Varga A. 16

Csata DSE:

Madar K. 2, Angyal B. 4, Horvath F. 8, Manyoki R. 17, Rakita l., Denes E. 6, Farkas F., Muntean L., Palinkas E. 15, Boros J. 2, Suto B., Madar E.,

A döntő mindig egy izgalmas meccs és ez most sem volt másként. Nehezen kezdtünk és ez tartott az egész első félidőben. Támadásunkban a passzolás és befejezések voltak a leg problémásabbak. Védekezésben gyenge volt az 1:1 védekezésünk. Az akaratunk és a harcosságunk viszont mecsben tartott minket. Félidőben a Csata vezetett 33:27-re. Második félidőben megráztuk magunkat és igazi Vasas játékstílust mutattunk be. Sokkal jobban találtuk megoldásainkat, ami a harmadik negyedre meghozta a vezetést (44:42). Utolsó negyedben nagy harc alakult ki és mindkét csapat tudta, hogy most kell beleadni mindent. Jó volt nézni, hogy a csapat együtt küzd pályán és a padon is. Sokk emóció, öröm és boldogság volt az arcokon ami segített nagy győzelmet aratni. Most is megmutatkozott, hogy csak közösen lehet a csúcsra felérni, csak EGYÜTT, és nekünk ez most sikerült. Gratulálok mindenkinek, játékosoknak, vezetőségnek, edzőknek és szurkolóknak.